תוכן העניינים

מאמרים נוספים

פוסטים נוספים עם תמונה

פוסטים נוספים לעשות את ואדים מרוצה

None found

מוצרים נוספים

לייעוץ חינם

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית עכגד

Advanced Firefighting Technology GmbH – AFT

[post-views]

תוכן העניינים

חברת Advanced Firefighting Technology GmbH, הצליחה לשלב את שני המשאבים הטבעיים ביותר עבור המוצרים הייחודיים שלה: מים ואוויר.

מדובר בטכנולוגיה מהפכנית מתקדמת יותר ממכשירי כיבוי אש קונבנציונליים ביעילות ובבטיחות הסביבתית שלה.

כיום, AFT גדלה לחברה מובילה בעולם בפיתוח ויישום של טכנולוגיית כיבוי אש חדשנית באמצעות לחץ נמוך. החברה מציעה מגוון מערכות כיבוי ברמה הגבוהה ביותר החל ממערכות מנשאי גב ועד מערכות Skid מותאמות אישית המשמשות כבאים ברחבי העולם וזכו לעניין רב ולתמיכה בינלאומית.

לחברה יש מתקן ייצור בגרמניה תחת התקנים המחמירים ביותר בעולם. עם למעלה מ-25 שנות ניסיון וטכנולוגיית כיבוי אש מתקדמת, הצליחה החברה להמשיך ולפתח פייה מיוחדת ותא ערבוב היוצרים פיזור צר של ערפל מים עדין במיוחד.

הטיפות יוצרות שטח פנים מוגדל (כמעט פי 40) בהשוואה לטיפות מים קונבנציונליות, מה שגורם זה לקירור מהיר עקב ספיגת חום נרחבת והקיטור שנוצר מתרחב פי 1640 בנפח ובכך מחדיר את האטמוספירה סביב האש. 

כל טכנולוגיה נבדקת בהתאמה לסטנדרטים בינלאומיים ולפרמטרי ביצועיים שונים. המוצרים של AFT מוגנים במספרים שונים של פטנטים.

באמצעות טכנולוגיית האטומיזציה, ערפל המים פותח על ידי שימוש באנרגיה הקינטית של אוויר דחוס כדי להתערבב עם הנוזל במערכות מרובות חרירים שתוכננו במיוחד. האטומיזציה מפרקת את המים לטיפות קטנות בטווח של 100-150 מיקרומטר מה שמביא לקירור פי 40 בהשוואה להתזת מים קונבנציונלית עם מהירות הוצאת טיפות במהירות הקול. החברה אף זכתה להכרה בינלאומית בזכות ההמצאות והחידושים החלוציים שלה וזכתה במדליות זהב בירידי Eureka & Invention בבריסל ובז'נבה ובפרס Merlion בסינגפור.

צוות המהנדסים של AFT מתמחה בהתאמת הטכנולוגיה שלנו ליצירת מוצרי כיבוי אש מותאמים אישית כדי לתת מענה לכל צרכי הלקוח.

שיתוף מאמר

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp
Print